Polub mnie na fb! :)

wtorek, 17 września 2013

Joanna Stygar


Sesje z zachodem słońca planowałam już długo.. Ale nigdy nie mogła dojść do skutku.. tu nie pasowało, tu brak pogody.. co chwila trudno było się zgrać.. Sesje co chwila były przekładane..
No ale w końcu z Asią się udało. Zaczęłyśmy planować dwie stylizacje, ale pozostałyśmy przy jednej.. może uda się zrealizować kiedyś tą drugą.
To było dla mnie nowe doświadczenie, bo pierwszy raz miałam próbę celowania obiektywem prosto w słońce :) Bałam się, że zdjęcia nie wyjdą, że będą ciemne plamy...  Nie mogłam sobie początkowo poradzić, aby dobrze uchwycić światło, ale po kilku próbach zobaczyłam, że to to! Od razu uśmiech się pojawił na mojej buźce.
Na dodatek robiłyśmy zdjęcia na moście kolejowym... co było mega wyzwaniem.. po pierwsze jak na niego wyjść...potem jak zejść;D a na dodatek wielki strach, że pociąg może zaraz naadjechać i... te szpary między deskami napawały strachem przed upadkiem w dół :) Ale dałyśmy rade, a modelka mimo lęku wysokości pozowała dzielnie :)
Drugim naszym pierwszym razem było pozowanie z kulkami dymnymi...Nie wiedziałam jak naprawde działają i jak długo.. Ale okazało się, że to niezłe "parzydełka" i ich odpalanie to wielka masakra.. a spalanie trwa kilka sekund :( trudno z nimi pozować i przydałaby się jakaś pomoc przy tym :)
Na następny raz będę o wiele mądrzejsza w tego rodzaju sesjach :)

Jestem bardzo zadowolona z tej sesji. Sami zobaczcie :)

mod. Joanna Stygar

2 komentarze:

  1. Kochana,przepiękne światło miałyście, te ujęcia z rozwianymi wlosami są magiczne ! :) :*

    OdpowiedzUsuń
  2. przepiękne klimatyczne zdjęcia ! uwielbiam takie, pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń